Serdecznie dziękujemy - najnowsze informacje

Publikacja: Środa, 20 lutego 2019r.

Kochani!
Czas tak szybki płynie… dlatego spieszymy z informacją, że pod koniec listopada 2018 na Lenki subkonto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wpłynęły pieniążki ze zbiórki 1 % podatku prowadzonej na początku roku 2018.

Jak co roku nie znamy danych podatników, którzy zechcieli przekazać swój 1% podatku dla naszej Leni, wiemy tylko z jakich urzędów skarbowych pochodzą wpłaty i były to w kolejności alfabetycznej:

Brzeg, Bolesławiec, Bytom, Głubczyce, Gorlice, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Nowy Sącz, Nysa, Opole, Oświęcim, Polkowice, Prudnik, Racibórz, Strzyżów, Świdnica, Wrocław Krzyki.

Zebrane środki pozwolą opłacić turnus rehabilitacyjny w roku 2019, za co serdecznie dziękujemy podatnikom. Jeden z naszych celów zostanie zrealizowany.

Serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy zdecydowali się pozostać z nami i zechcieli wesprzeć ciągłe leczenie naszej Leni, poprzez bezpośredni swój udział, poprzez przekazanie swojego 1% z podatku. Dziękujemy Wam.

Obecnie rozpoczyna się kolejny okres rozliczeniowy za rok 2018. Ponownie prosimy o pamięć i Wasze wsparcie w zbiórce 1% podatku dla naszej Lenki.

Dane do przekazania 1 % podatku jak zawsze niezmienne. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę PIT:
KRS: 0000037904, oraz dopisać cel szczegółowy:
8615 Wysoczańska Lena Maria

Nasza córcia Lenka choruje na uwarunkowany genetycznie Zespół Pradera-Williego. Codziennie przyjmuje zastrzyki z hormonu wzrostu. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji ruchowej, terapii specjalistycznych i uczestnictwa w turnusach profilowanych. Wymaga stałej kontroli żywieniowej, specjalnej diety i całodobowego monitoringu glukozy.

Pamiętające Dobro Wraca podwójnie.
Liczymy na Was i w tym roku

Jeżeli chcecie pomóc w inny sposób:

  • zapraszamy do rozpowszechniania informacji o prowadzonej zbiórce 1% podatku dla Lenci, chętnym przekażemy wnet wizytówki :)
  • możecie wpłacić dowolną kwotę darowizny na subkonto Lenki w Fundacji, czego dokonać możecie bezpośrednio na stronie Fundacji, wpłata zostanie automatycznie przekazana na subkonto Lenki w fundacji https://dzieciom.pl/podopieczni/8615

Powrót do aktualności