II Bieg po Zdrowie

Publikacja: Wtorek, 30 maja 2017r.

W niedziele 21 maja 2017 roku w Głubczycach odbył się II Bieg po Zdrowie organizowany przez Stowarzyszenie Razem dla Głubczyc. Podczas imprezy mieszkańcy biegli / szli / jechali wyznaczoną trasą Głubczyc propagując zdrowy styl życia, każdy według uznania i swoich możliwości.

Podczas imprezy można było zbadać sobie poziom cukru we krwi, oznaczyć cholesterol, czy poznać swój skład ciała. Nasza Pani dietetyk Pani Alinka Babińska, która opiekuje się Lencią pod względem dietetycznym zaproponowała, że chciałabym zorganizować symboliczną zbiórkę na rzecz leczenia naszej Leni właśnie podczas II Biegu po Zdrowie, podczas którego będzie udzielała porad żywieniowych.

Pani Alinka przy swoim zielonym stoisku Doradztwa Żywieniowego dokonywała pomiarów składu ciała chętnym osobom przy pomocy profesjonalnego sprzętu – specjalnego analizatora, który także mierzy skład ciała naszej Lenusi oraz udzielała fachowych porad dietetycznych. Każda osoba, która chciała mogła włączyć się do zbiórki środków, podczas której uzbieraliśmy kwotę 169 zł. Kwota ta została przeznaczona do częściowego pokrycia kosztów zakupu sensora do stałego monitoringu glukozy naszej Lenci (którego miesięczny koszt wynosi 560 zł).

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy organizatorom a w szczególności Pani Alinie Babińskiej za bezinteresowną pomoc , jej empatię i pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i czujemy się bezpiecznie pod opieką Pani Alinki. Pomimo skomplikowanej choroby naszej Lenci, pani Alinka nie odmówiła wsparcia i pomocy i wspiera nas na co dzień w utrzymaniu formy i diety Lenki. Dziękujemy za to :)

Polecamy gorąco Panią Alinkę Babińską jako dietetyka i doradcy żywieniowego, nie tylko w problemach żywieniowych czy chorobach cywilizacyjnych ,ale i w poważnym problemach zdrowotnych związanych z wszelaką dietą. Wiemy, że na pewno pomorze.

Obraz: biegpozdrowiewglubczycach1.jpg
Obraz: biegpozdrowiewglubczycach2.jpg
Obraz: biegpozdrowiewglubczycach3.jpg
Obraz: biegpozdrowiewglubczycach4.jpg
Obraz: biegpozdrowiewglubczycach5.jpg
Obraz: biegpozdrowiewglubczycach6.jpg
Obraz: biegpozdrowiewglubczycach7.jpg
Obraz: bpzdrwa1.jpg
Obraz: bpzdrwa2.jpg
Obraz: bpzdrwa3.jpg
Obraz: bpzdrwa4.jpg
Obraz: bpzdrwa5.jpg
Obraz: bpzdrwa6.jpg
Obraz: bpzdrwa7.jpg
Obraz: bpzdrwa8.jpg

Powrót do pamiętnika